Звернення  Миколаївського селищного голови  з нагоди   Дня СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ  ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2021 16:23

Щороку 22 червня вшановується пам'ять жертв війни в Україні - тих, хто став на захист рідної землі, хто віддав своє життя заради миру та свободи.

Неможливо забути мільйони героїв, які полягли на полі бою, в’язнів концтаборів, безвинних дітей, жінок, яких обездолила війна, забрала у багатьох найцінніше – життя.

Кожна родина пам’ятає, якою ціною була здобута перемога.

Тож згадаймо цього дня у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у тій війні.

Вічна пам'ять і вічна пошана всім, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Миколаївський селищний голова                                                    Пасько С.М.

Зображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет