Оголошення про результати конкурсного відбору 08.06.2021 р.

Дата: 09.06.2021 10:25

Повідомляємо, що 08.06.2021 року відбулося засідання комісії для проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Миколаївської селищної територіальної громади, а саме: громадського будинку з господарськими будівлями та спорудами, нежитлової будівлі – комплексу будівель і споруд, розташованого за адресою: Сумська область, Білопільський район, с. Марківка, вул. Холодна гора, 15.

На конкурс надішли пакети документів від двох претендентів: ТОВ «Ерестей» та ПП «Приватагросервіс». Після аналізу підтвердних документів обидва претенденти були допущені до конкурсу.

Після проведення процедури розкриття конкурсних пропозицій, за результатами голосування, переможцем обрано ПП «Приватагросервіс».

Протокол №1 засідання комісії для проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна