СПОРТ. ОБЛАСНИЙ ЕТАП ГІМНАЗІАДИ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ  ВІЛЬНОЇ - НАШІ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ

Дата: 07.06.2021 16:30

4-6 червня в Ромнах відбулися змагання обласного відбіркового етапу ІІІ літньої Гімназіади України із боротьби вільної серед школярів. Участь у змаганнях приймали вихованці ДЮСШ імені М.І.Масалітіна тренера Олександра ОСТАПЕНКА Богдан КІПТЕНКО та Микола КОВАЛЕНКО. Коваленко мав виступати серед юнаків 2004-2005 року народження у ваговій категорії 51 кг згідно Регламенту змагань. Але, нажаль, борців цієї заявленої вагової категорії не виявилося (перед початком змагань проводиться зважування спортсменів), тож Микола нагороджений лише грамотою за участь. Прикро, що молодий спортсмен не зміг продемонструвати всі свої кращі навики, але у змаганнях з боротьби вільної і не тільки, часто бувають і такі випадки. Сподіваємося, Микола додасть на тренуваннях, підросте, наростить мускулатуру і спокійно буде приймати участь у наступній ваговій категорії де серед борців конкуренція значно вище. Богдан КІПТЕНКО виступив вдало, поступившись лише в фінальній сутичці серед юнаків 2004-2005 року народження у ваговій категорії 55 кг. Чи дасть змогу Богдану ІІ місце потрапити до збірної команди школярів області  для участі у фіналі ІІІ літньої Гімназіади України? Це незабаром будуть вирішувати організатори змагань. Сподіваємося, що ми будемо вболівати за  нашого юного спортсмена на головних змаганнях школярів України цього року.

Вітаємо тренера, дітей з вдалим виступом! Бажаємо приймати участь і перемагати у якомога більше змаганнях у цей нелегкий пандемічний рік.

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО