ТОВ "Сумигаз збут": акція «Рівномірний підключай - Газ вигравай!»

Дата: 04.06.2021 14:57

Сертифікат на газ до 3000 гривень та гарантовані 50 гривень на особовий рахунок – «Сумигаз збут» запускає нову акцію «Рівномірний підключай – Газ вигравай!»

Щоб стати учасником акції, необхідно перейти на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» з 1 по 30 червня 2021 року та сплатити перший місячний платіж на умовах цього тарифного плану.

Учасники акції автоматично візьмуть участь у розіграші подарунків:

• 1 місце – сертифікат 3000 грн на газ
  • 2 місце – сертифікат 2000 грн на газ
  • 3 місце – сертифікат 1000 грн на газ
  • 4-5 місця – сертифікат 500 грн на газ
  • 6-10 місця – сертифікат 250 грн на газ.

100 перших учасників гарантовано отримають по 50 грн на газ.

Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org 9 липня.

Зазначені у сертифікатах суми будуть автоматично зараховані на особові рахунки переможців і відобразяться як переплата.

Сертифікатом можна сплатити лише за спожитий газ, він не підлягає обміну на грошовий еквівалент та не може бути переданий третім особам. Виграна сума не може бути використана як сплата за доставку газу.

Примітка:

• в акції беруть участь тільки власники газового котла, що перейшли на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» у визначений термін;
  • розіграш не проводитиметься серед власників лише газової плити або газової колонки;
  • участь в акції не братимуть клієнти, які перейшли на тарифний план «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» раніше 1 червня.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного