СПОРТ. ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ПАМ’ЯТІ МИКОЛИ МАСАЛІТІНА

Дата: 03.06.2021 15:07

30 травня на базі стрільбища ім.М.І.Масалітіна в Миколаївці відбулися традиційні змагання з легкоатлетичного кросу  памяті майстра спорту з біатлону  СРСР Миколи Івановича Масалітіна.

Насамперед, Микола Іванович  був людиною з великої літери. Це дійсно людина - професіонал своєї справи, порядна, життєрадісна. Він завжди був душею компанії, а для всіх нас таким і залишиться.

Змагання були організовані ДЮСШ ім.М.І.Масалітіна за підтримки відділу освіти Миколаївської селищної ради. Микола Іванович був першим директором ДЮСШ, заложив фундамент спортивних досягнень нашого селища, якими ми всі так пишаємося.

У змаганнях прийняли участь майже сорок юних атлетів місцевої ДЮСШ, а також діти з Тучного, Піщаного, Ганнівки та Вирів.

Переможцями серед дітей вікової категорії 2009-2010 р.н стали:

1 місце- Вікторія СТРІЧКА, 2 місце-Діана НАКАЗНА, 3 місце-Валерія ГАВАРКЯН- серед дівчат;

1 місце-Артем Губський, 2 місце-Євген ФЕСЕНКО, 3 місце-Ярослав Волосовець- серед юнаків;

серед дітей вікової категорії 2007-2008 р.н. нагороди вибороли:

1 місце-Вероніка СТЕФАНИШИНА, 2 місце- Дарина БАРКО, 3 місце-Катерина Негляд- серед дівчат;

1 місце-Сергій Рябков, 2 місце-Юрій Журавльов, 3 місце-Максим Роденко- серед юнаків.

Переможці та призери були нагороджені пам’ятними медалями. Також всі учасники отримали подарунки від ТОВ агрофірма «Вікторія».

Традиційні щорічні змагання завершені, але пам'ять про Миколу Івановича завжди буде в наших серцях. Бо пам'ять-то невідємна якість людини. Без неї ми втрачаємо себе. Людина живе доти,доки про неї пам’ятають…

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО