A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн-тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 03.06.2021 14:04
Кількість переглядів: 441

Усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у онлайн-форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба в:

  • виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • оцінці власних здібностей;
  • саморозвитку.

Тестування може пройти кожна бажаюча особа, якій виповнилось 14 років. Для участі в тестуванні необхідно звернутись до фахівця з профорієнтації центру зайнятості, який розташований за вашим місцем проживання. Необхідно назвати своє прізвище, ім’я, дату народження, телефон та E-mail. Заповнивши заявку фахівець надасть вам код доступу до тестування. За посиланням 

http://test.myprofession.com.ua 

ви переходите до сайту та розпочинаєте тестування. Робота над питаннями тесту може зайняти 2-3 години, тому слід спланувати свій день так, щоб мати можливість не переривати роботу та закінчити тестування за один день.

За результатами проходження тестування буде сформована брошура, яку вам надішле фахівець. Консультацію за результатами може надати фахівець з профорієнтації центру зайнятості за попередньою домовленістю.

Визначайте своє професійне спрямування, усвідомлено обирайте майбутню професію, будьте успішними та конкурентноспроможними!

Додаткову інформацію можна отримати у Білопільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості за номерами 9-26-64.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора