СПОРТ. «КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ-2021»

Дата: 24.05.2021 15:39

22 травня в спорткомплексі Сум ДУ з волейболу розпочалися змагання «Краща спортивна громада Сумщини-2021». Команда нашої Миколаївської громади у групі посіла друге місце і змушена була грати у малому фіналі за бронзові нагороди. За рівної боротьби фортуна посміхнулася нашим суперникам - команді Бездриківської СТГ. Ми залишилися на четвертому місці і за підсумком першого етапу маємо четверте загальнокомандне місце. Попереду ще багато цікавих етапів, тож маємо змогу покращити результат і виступите не гірше ніж на останніх змаганнях у 2019 році. Де ми також розпочали  з четвертого місця у змаганнях з волейболу  і в підсумку посіли ІІІ залікове місце.

Бажаємо команді лише перемог і при наймі повторення, а то і покращення результатів минулорічних змагань!

Методист-інструктор

Микола ДЕМЧЕНКО