СПОРТ. ТХЕКВОНДО ВТФ. БРОНЗОВА НАГОРОДА ІЛЛІ

Дата: 18.05.2021 19:52

14 травня в Івано-Франківську відбулися фінальні змагання ІІІ Всеукраїнської Гімназіади школярів з тхеквондо ВТФ. До складу збірної Сумської області був включений учень Миколаївської спеціалізованої школи Ілля РЕВЯКІН. Юний спортсмен багато років тренується у Сумах в амбітного тренера Олександра ХОМЕНКА і є лідером рейтингу серед спортсменів своєї вікової категорії. Ілля - неодноразовий переможець та призер Всеукраїнських змагань. Вдало виступив юний спортсмен і цього разу. Лише декількох балів не вистачило  до перемоги. У підсумку Ілля виборов бронзу.

Вітаємо спортсмена, батьків, тренера з нагородою! Бажаємо всім міцного здоровя та чергових переможних виступів юному спортсмену!