Дата: 18.05.2021 08:34

Карантин та заборона масових заходів вносять свої корективи до проведення цьогорічних традиційних свят в нашій громаді. Тим не менш, дистанційні форми святкування стануть чудовим стимулом для всіх бажаючих засвітити свої красиві сорочки-вишиванки та вишиті сукні.

Відділ культури і туризму Миколаївської селищної ради пропонує 20 травня 2021 року відсвяткувати День вишиванки в оригінальний спосіб:

1. Прийдіть на роботу або інше місце перебування у вишиванці (буде це вишита сорочка, медична маска, чи інший актуальний елемент одягу – на Ваш власний розсуд та смак);
2. Візьміть участь у онлайн-флешмобі, що починається з 1
8 травня 2021 року на фейсбук-сторінці Культура Миколаївської громади .
Умови флешмобу: виставте своє фото з елементами вишиванки під цим постом, або на своїй фейсбук-сторінці з хештегом #деньвишиванкиМиколаївка2021

Миколаївська селищна рада, відділ культури і туризму Миколаївської селищної ради, закликають всіх мешканців громади долучитись до флешмобу, присвяченому чудовому Святу вишиванки!

Не забудьте до четверга підготувати свою найкращу вишиванку, щоб долучитися до цього яскравого  флешмобу!

Давайте разом зробимо цей день справжнім святом та наповнимо його українським колоритом! Чекаємо на ваші фото!