ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЩОДО ПЕРЕНЕСЕННЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА

Дата: 13.05.2021 11:34

Шановні мешканці Миколаївської селищної територіальної громади!

Щороку ми чекаємо з нетерпінням настання весни, адже в травні ми святкуємо День смт. Миколаївка.

Святкування  Дня села є особливою подією в суспільному житті громади  і ми всі звикли цього дня до великого святкового концерту із виступом улюблених  аматорів громади, а також запрошених віртуозів, з ярмарком, подарунками, дитячими розвагами, з масовими гуляннями.

Враховуючи вимоги законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, ми  і в цьому році  не залишали сподівання, що  ці свята все ж таки відбудуться.

Але, на превеликий жаль для всіх нас,  зростаюча кількість захворювань жителів не дозволяють 15 травня цього року відзначити Дня смт.Миколаївка

В час загострення пандемії, ми не можемо ризикувати Вашим здоров'ям, тож це свято переносяться на жовтень з надією на покращення ситуації.

Але не засмучуємось! Найголовніше, щоб всі жителі нашої громади були здорові, сповнені сил та енергії.

Пам’ятаємо, що попереду у нас ще багато свят та подій, які ми зможемо відзначити всією громадою і які обов’язково проходитимуть після карантину.

А на сьогодні наше з вами завдання дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

Бережіть себе та своїх близьких!

Миколаївський селищний голова

Пасько Сергій Михайлович

Зображення ілюстративне, взято з вільного доступу мережі Інтернет