Привітання Миколаївського селищного голови з Днем Перемоги, пам’яті й примирення

Дата: 07.05.2021 17:34

Шановні ветерани! Дорогі жителі Миколаївської громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, низько вклоняємось тим, хто захищав Батьківщину на полі бою, хто пройшов концтабори, дітям війни, у яких ця війна вкрала дитинство, і які на своїх плечах підняли країну з руїн, солдатським вдовам, матерям, які не дочекались з війни своїх чоловіків, синів, випивши повну чашу страждань і горя.

Схиляємо голови перед тими, хто захищав рідну землю від нацизму. У серці кожного українця живе пам’ять про мужніх і незламних визволителів, про їх героїзм в ім’я свого народу та рідної землі.

Щиро дякуємо вам, дорогі наші ветерани, за самопожертву, на яку ви пішли заради нашого майбутнього!

Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій!

Бажаємо усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні.

Миколаївський селищний голова

Пасько Сергій Михайлович!

Зображення ілюстративне,взято з вільних джерел мережі Інтернет