ДО УВАГИ МЕШКАНЦВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 23.04.2021 19:13

Наближаються свята. Щоб одразу після свят у нас  не було сплеску захворюваності, закликаємо всіх мешканців громади продовжувати дотримуватися встановлених протиепідемічних правил, носити маски правильно, уникати скупчень людей та святкувати у вузькому родинному колі, утриматись від святкових відвідувань родичів та друзів.

Людям похилого віку людям з хронічними хворобами бажано утриматися від відвідування храмів, а страви і продукти освячувати ззовні храму.

Звертаємось до релігійних організацій з проханням створити умови для безпечного відвідування храмів вірянами:

• заохочувати «онлайн» богослужіння для віруючих;
  • збільшити кількість сесії благославення та зменшити їх тривалість;
  • зафіксувати вхідні двері в приміщення храму у відчиненому стані;
  • встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням всередині храму та забезпечити дотримання дистанції між прихожанами в храмі та на вулиці не менше 1,5м;
  • рекомендувати відвідання обряду благословення і освячення стравлише одному члену родини.

Сподіваємось на свідомість кожного з нас, тільки так свята пройдуть безпечно для здоров’я.

Здоров’я Вам та Вашим рідним. Бережіть себе.

Комісія з питань ТЕБ та НС Миколаївської селищної ради

Зображення ілюстративне