Патріотична акція “Не оминає пам’яті ріка, в серцях нащадків буде вічно жити”

Дата: 21.04.2021 16:45

Карантин — не привід забувати власну історію. І жодні обмеження не здатні стерти пам’ять про тих, хто віддав свої сили, здоров’я, а то й життя заради перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відділ культури і туризму Миколаївської селищної ради запрошує усіх бажаючих (незалежно від віку) взяти участь у патріотичній акції “Не оминає пам’яті ріка, в серцях нащадків буде вічно жити”.

Для участі в акції необхідно в період з 21 квітня по 5 травня 2021 року зачитати уривок з вірша, прози, виконати музичну композицію, розказати розповідь про ветерана, або просто зворушливі історії, які нагадують Вам про трагічні події Другої світової війни (не порушуючи правил карантину) та надіслати на електронну адресу: kultura_mykolayvka@ukr.net.

Найкращі роботи буде презентовано на сайті громади, сторінці Facebook  до 9 травня.

Долучайтеся, якщо для вас  важлива пам'ять. Хто пам'ятає свою історію, хто береже її, хто захищає рідну землю - той завжди перемагає