До уваги жителів Миколаївської селищної  об’єднаної територіальної громади, керівників підприємств, установ та організацій!

Дата: 06.04.2021 16:45

В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів, яка триватиме впродовж квітня 2021 року, просимо Вас навести благоустрій та привести у належний санітарний стан підпорядковані Вам території, біля ваших будівель та земельних ділянок, якими ви користуєтеся.

Пам’ятайте: чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!

Запрошуємо всіх долучитися до участі в акції!

Зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19,  акція «За чисте довкілля» та День благоустрою території населених пунктів громади, проводитиметься з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Зображення ілюстративне, взято з вільного доступу мережі Інтернет