ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Миколаївської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 06.04.2021 15:14

Миколаївська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Миколаївської громади до 2027 року (далі – Стратегія).

Пропонуємо представникам громади (підприємствам та мешканцям) надіслати свої ідеї проектів, які дозволять сформувати перелік першочергових завдань.

Ідеї Ваших проектів будуть ретельно розглянуті та проаналізовані Робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Миколаївської громади представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, мешканців запропонувати свої ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Зверніть увагу  на вимоги до Проектних ідей:

Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

1. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2021 – 2023 роки).
  2. Подібний проект ще не реалізовувався на території нашої громади.
  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  4. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається у Додатку 1.
  5. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Миколаївської громади (Додаток 2).
  6. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 9 квітня 2021 року, до 18.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail:  https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifzhovtneve_zemviddil@ukr.net   з поміткою «Проекти до Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до заступника керівника робочої групи – Юрченко Наталії Богданівни за тел. 099 4408158

Також можете звертатися до консультанта з питань місцевого економічного розвитку Лукіна Дмитра Анатолійовича  листом на e-mail:  dmytro.lukin91@gmail.com або за тел. 0503570356.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в Додатку 3.

Зображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет