СПОРТ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ 2021 РОКУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Дата: 18.03.2021 09:57

Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат 2021 року, що  з 10 по 16 березня проходив на Львівщині, завершився цілковитою перемогою юних спортсменів Сумщини. Приємно, що до успіху сумчан долучилися і наші земляки з Миколаївки, що нині представляють спортивні товариства м.Суми. Так, Богдан БОРКОВСЬКИЙ у всіх гонках домінував  і має в активі 2 золоті та 2 срібні нагороди. У Дениса РЕДЬКИ золота та бронзова нагороди і Данііл Редька виборов срібло-можливо у нас в біатлоні таки будуть теж свої «брати Бйо».

Бажаємо хлопцям не зупинятися, а семимильними кроками рухатися до підкорення вже світових подіумів!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО