СПОРТ. ВІДРАЗУ МАЄМО ДВІ НАГОРОДИ ЮНИХ ЛИЖНИКІВ

Дата: 09.03.2021 16:41

Вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ імені М.І.Масалітіна 6 березня в урочищі Токарі приймали участь у відкритій першості КЗ Сумської ОДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту» з лижних гонок серед юнаків та дівчат. Вдалими видалися змагання для вихованців тренера Дмитра ІГНАТЬЄВА Юрія ПОНОМАРЕНКА та Ярослава ВОЛОСОВЦЯ. Серед юнаків 2009-2010 років народження Юрій посів ІІ місце, а Ярослав виборов ІІІ місце.

Хлопці мали чудовий настрій по закінченню змагань, отримавши медалі і дипломи від організаторів .

Юні лижники та наставник вдячні керівництву громади та ДЮСШ за організацію поїздки.

Вітаємо юних спортсменів та тренера з нагородами та бажаємо нових перемог  у спортивній кар’єрі!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО