СПОРТ. ТЕНІСНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 01.03.2021 16:33

Традиційно в середині лютого в Миколаївці проводиться тенісний турнір  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Змагання започатковані ДЮСШ імені М.І.Масалітіна та керівництвом громади, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя, чесно виконуючи  свій інтернаціональний обов’язок. Турнір показав, що настільний теніс є популярним видом спорту серед мешканців громади, що зібрав представників різних поколінь, спортсменів та ентузіастів з Миколаївки, Калинівки, Марківки, Сум, Верхосулки, Улянівки, Бобрика.

У результаті запеклої боротьби переможцями турніру стали:

І місце-   Максим САВЧЕНКО;

ІІ місце-  Артем КРИВОНОС;

ІІІ місце- Максим ЗІЛЬ.

Нагородив призерів медалями, грамотами та сувенірами перший заступник селищного голови Ігор Федина. Ігор Олексійович відзначив значимість та високий рівень турніру і пообіцяв ще більшу підтримку спортсменам-аматорам зі сторони керівництва Миколаївської громади.

Бажаємо всім миру та перемог!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО