СПОРТ. ВОЛЕЙБОЛ .ПЕРШІСТЬ ГРОМАДИ 2021 РОКУ

Дата: 16.02.2021 15:59

Цікаві та видовищні змагання з волейболу цього року подарували аматорські команди з Миколаївки, Верхосулки  та Марківки. Шкода лише, що змагання відбуваються без глядачів, а дивитися і справді було на що. Те, що сьогодні команди одинакові за рівнем було помітно з першого матчу. Команда «Дружба» з Марківки чи не вперше ,за час особистих протистоянь,  завдає поразки  миколаївцям. Перемога команди з Марківки виглядала цілком логічною і закономірною. В свою чергу миколаївський «Старт» здолав опір волейболістів верхосульської  «Сули ».  Останній матч між командами «Дружба» та «Сула» мав розставити команди в підсумковій турнірній таблиці. Марківцям до омріяної перемоги залишилося зробити лише один крок-перемогти команду «Сула». І, з огляду на результати стартових ігор,їм це сьогодні було цілком  до снаги. Але, друзі, це аматорський волейбол і це першість Миколаївської громади - тут можна очікувати чого завгодно.  У грі відразу спостерігалася нервова напруга та розгубленість зі сторони марківських волейболістів- результат давив на підсвідомість гравців.  Команда з Верхосулки навпаки розпочала гру впевнено, і поступившись лише однією партією, здобуває перемогу, яка в підсумку за кращої різниці партій виводить на перше місце миколаївський «Старт». Друге місце посідає команда «Дружба»(Марківка), третє у «Сули» з Верхосулки. Кращими гравцями за позиціями було визнано: кращий ліберо Руслан Голодний (Миколаївка), кращий зв’язуючий Роман Сорока(Марківка) і кращий гравець атаки Вадим Щербаченко (Верхосулка).

Кубок переможцям, грамоти призерам та нагороди кращим гравцям вручив заступник селищного голови Ігор Федина, який не приховував задоволення від побаченого та пообіцяв підтримку розвитку аматорського спорту зі сторони керівництва громади.

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО