СПОРТ. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ «FOOTBALL NIKA CAP-2021»

Дата: 16.02.2021 15:58

З 10 по 13 лютого в м.Суми відбувся Всеукраїнський турнір  з фут- залу «FOOTBALL NIKA CAP-2021» за участі найсильніших дитячих команд   України.  Команда вихованців ДЮСШ імені М.І.Масалітіна на змаганнях була представлена юнаками 2010-2011 років. За відсутності досвіду розраховувати на успіх нам було звичайно складно, враховуючи склад іменитих суперників. Тож в цілому виступ  команди на змаганнях не назвеш вдалим- ми поступилися усім суперникам. У той же час отримали досвід у грі з найсильнішими командами , зрозуміли свої можливості на змаганнях такого рівня , стали сильніші духом та згуртувалися, як колектив. Організатори турніру відмітили і позитивні моменти  гри команди нашої ДЮСШ  та нагородили призами .  Іллю Кузьменка визнано кращим гравцем у команді, а Тимур Ільченко отримав приз «глядацьких симпатій».

Віримо в те, що досвід участі в турнірах такого рівня допоможе нашим юнакам у подальшому і перемоги неодмінно будуть.

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО