СПОРТ. БІАТЛОН. ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ З МИКОЛАІВКИ

Дата: 16.02.2021 15:52

Щойно зима порадувала нас снігом та морозами, відразу розпочалися змагання зимових Олімпійських видів спорту. Так, нещодавно в Токарях відбулися змагання кубку області  з біатлону ФСТ «Динамо», на призи срібної призерки Олімпійських Ігор у Нагано  ЗМСУ Олени Петрової. Приємно ,що тон в цьому виді спорту багато вже років задають і наші земляки. Всі ми пам’ятаємо, як розпочинали свій виступ Андрій Дериземля та Руслан Лисенко, коли біля екранів телевізора збиралися цілими родинами, дружніми компаніями любителів біатлону і вболівали за хлопців. На зміну їм прийшло нове покоління біатлоністів з Миколаївки - Артем Тищенко, Руслан Ткаленко та Андрій Доценко завжди радують переможними стартами на світових аренах. Слідом  переможну естафету підхопили Богдан Потапенко , Богдан Борковський  та брати Редьки. На звітних змаганнях Богдан Потапенко та Данііл Редька здобули перемоги, в активі Богдана Борковського –бронза. Нагороджувала переможців та призерів зіркова Олена Петрова. Також відзнаку отримав Анатолій Тітаренко - за участь у суддівстві. Приймали участь у змаганнях також  і ще зовсім юні вихованці відділення біатлону ЗТУ Олени Ігнатьєвої з Миколаївки.  Діти отримали досвід стартів на справжніх топових змаганнях і віру в те, що перемоги неодмінно будуть. Брати приклад є з кого.

Бажаємо  спортсменам успішних стартів та перемог!