ПРОТОКОЛ № 2 Засідання Робочої групи з стратегічного планування розвитку Миколаївської об’єднаної територіальної громади № 1 від 22 грудня 2020 року

Дата: 19.01.2021 16:00

Засідання Робочої групи з стратегічного планування розвитку

Миколаївської об’єднаної територіальної громади

№ 1 від 22 грудня 2020 року.

Присутні: члени Робочої групи, запрошені депутати селищної ради,

старости, залучений консультант Лукін Д.А.

Порядок денний: виявлення та рейтингування проблем розвитку

Миколаївської селищної ради

Слухали: Консультант Лукін Д.А. доповів про методику виявлення та рейтингування проблем     розвитку громади.

Членами Робочої групи було проведено експертне обговорення проблем, що заважають розвитку територіальної громади.

Шляхом рейтингового анонімного голосування (22 експертних висновків) було сформовано перелік проблем.

Вирішили: затвердити рейтингову таблицю проблем розвитку Миколаївської селищної ради.

Додаток: 1 стор.

Голова Робочої групи                                                                                    Лантушенко Д. С.

Секретар Робочої групи                                                                                     Юрченко Н.Б.