ДЮСШ імені М.І.МАСАЛІТІНА: ДАРУВАТИ ДІТЯМ СВЯТО

Дата: 05.01.2021 16:16

Свято футболу подарувала ДЮСШ імені М.І.Масалітіна своїм вихованцям   та їхнім батькам напередодні Нового року та Різдва. Не має нічого кращого, ніж бачити радісними та усміхненими своїх вихованців, задоволених та приємно здивованих від побаченого батьків, – говорить тренер дітей Олексій Тюрін. Саме такими були його вихованці та їхні батьки під час новорічних футбольних баталій і коли отримували нагороди за призові місця та футбольну атрибутику кращих команд світу особисто від свого наставника.

Свято спорту – це кращий подарунок для дітей на новорічні та різдвяні свята! Здоровя, щастя, нових спортивних  та особистих перемог бажаємо всім у 2021році!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола Демченко