Шановні мешканці багатоквартирних будинків розташованих на території Миколаївської ОТГ!

Дата: 17.12.2020 10:55

03 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято Законопроект 2458 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово – комунальних послуг» (далі –Закон).

Законом удосконалено норми і положення чинного законодавства у сфері надання житлово- комунальних послуг, а також врегульовано питання з технічного обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж, закріплено кінцевий термін визначення з формою управління багатоквартирним будинком.

Окремо слід зазначити, що даним законом встановлено наступне:

«У багатоквартирних будинках, у яких станом на 01 січня 2021 року не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку відповідно до частини п’ятої статті 13 ЗУ « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», виконавчий орган місцевої ради ( або інший орган – суб’єкт владних повноважень, якому делеговані функції із здійснення управління об’єктами житлово – комунального господарства, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг) зобов’язаний оголосити і провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку до 01 травня 2021 року.

У зв’язку з вищевикладеним доводимо до вашого відома, що з 01 січня 2021 року буде розпочато конкурсну процедуру з призначення управителя для багатоквартирних будинків Миколаївської ОТГ, розташованих за адресами:

1. смт Миколаївка, бульвар Свободи, будинок № 5,7
  2. смт Миколаївка, вулиця Братів Рябоконь, будинок № 2;
  3. смт Миколаївка, вулиця Заводська, будинок № 54,58,8;
  4. смт Миколаївка, вулиця Поповича, будинок № 31;
  5. смт Миколаївка, вулиця Миру, будинок № 5;
  6. смт Миколаївка, вулиця Молодіжна, будинок № 7,9,17;
  7. смт Миколаївка, вулиця Степова, будинок № 1,3,5,7;
  8.  смт Миколаївка, вулиця Каштанова, будинок № 2,4.6,8;
  9. смт Миколаївка, вулиця Ювілейна, будинок № 7,9,11,13,21;
  10.  смт Миколаївка, вулиця Шевченка, будинок № 11,13,17,23,23а;
  11.  селище Калинівка, вулиця Молодіжна,будинок № 13,15,17,19,27,33;
  12.  селище Зоряне, вулиця Центральна, будинок № 3А;
  13.  село Марківка, вулиця Шкільна, будинок № 6;
  14.  село Тучне, вулиця Центральна, будинок № 32,34.

Дізнатися більше інформації можна за телефоном:

(066) 683-52-32 начальник Відділу житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради – Темченко Олександр Іванович.

Дякуємо за порозуміння!