Миколаївська громада на порозі історичних змін!

Дата: 11.12.2020 15:22

Чи може бути Миколаївська громада громадою щасливих людей?

Саме таке завдання першочергово поставила перед собою команда новообраного селищного голови.

11 грудня 2020 року у приміщенні адмінбудівлі  Миколаївської селищної ради відбулося перше засідання робочої групи з розробки стратегічного плану з розвитку Миколаївської селищної ради.

На засіданні була присутня ініціативна група з представників громадськості, бізнесу та активних громадян.

Зі вступним словом до учасників звернувся Миколаївський селищний голова Пасько Сергій Михайлович, який привітав присутніх та побажав плідної праці.

Провів засідання консультант зі стратегічного планування –  голова громадської організації «Центр наукових досліджень, мобільності та росту» Лукін Дмитро Анатолійович.

Дмитро Анатолійович ознайомив присутніх з теоретичною частиною розробки стратегічного плану розвитку Миколаївської селищної ради на 2021-2027 роки, зокрема, детально розповів про методологію та процес стратегічного планування.

Під кінець заходу учасники підсумували результат першого засідання, а також запланували наступні кроки: до червня 2021 року розроблений стратегічний план має бути затверджений депутатами Миколаївської селищної ради.

Сподіваємось, що план стратегічного розвитку стане початком створення #Громади щасливих людей.