Привітання працівників культури з нагоди професійного свята

Дата: 09.11.2020 13:37

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Безсумнівно те, що культурний розвиток народів відбувається в процесі їх безперервних взаємин. У зв'язку з цим вважається, що чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ. Українська культура зайняла гідне місце в світовій культурі.

В цей день ми вшановуємо всіх тих, хто творами народного мистецтва прославляє українську землю, збагачує скарбницю нашого краю, хто своєю діяльністю підносить творчість над буднями, надихає на добро, цим самим, допомагає людям збороти всі життєві негаразди.

Сьогодні ми вітаємо тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Своєю щоденною працею  ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, забезпечуєте презентацію у світі всього найкращого, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

В Миколаївській селищній об’єднаній територіальній громаді налічується безліч осередків культурного розвитку населення. Жодна значуща подія, урочисті заходи не можливо уявити без клубних працівників, викладачів музичної школи, бібліотекарів, а саме:

Комунальний заклад «Миколаївський центр культури і дозвілля» Миколаївський селищний будинок  культури: директор Шаркова Г.М., художній керівник Чешенко Л.В., методист Гордієнко В.Ю., керівник народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Мрія» та народного аматорського ансамблю «Веселі музики» Шарков І.С., керівник народного аматорського драмтеатру «Перевесло» Мороз П.І., керівник народного аматорського хору «Любисток» Свердло А.І., концертмейстер хору Скиба К.А., керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного естрадного  танцю «Фантазія», народний аматорський ансамбль народного танцю «Серпанок» та ансамбль  сучасного танцю «Бусінки»  Шаркова О.І.,

Завідувач філії КЗ МЦКД Сушилінського ОДР- Посна В.І.,

Завідувач філії КЗ МЦКД  Веселянський ОДР- Почупайло І.О.,

Завідувач Філії КЗ МЦКД Калинівського сільського клубу - Панченко А.І.,

Завідувач філії КЗ МЦКД Миколаївського селищного клубу - Сичова Л.А.,

Директор філії КЗ МЦКД Марківського СБК – Великород Т.М., художній керівник Шевченко Р.В., керівник народного аматорського жіночого ансамблю «Горлиця» Скринник І.Л.,

Директор філії КЗ МЦКД Тучненського СБК- Мальована В.С.,

Завідувач філії КЗ МЦКД Олександрівського ОДР- Циганок С.В.,

Директор філії КЗ МЦКД Товстянського СБК – Штепа Л.М., художній керівник Шпетна Н.М.

Завідувач філії  КЗ МЦКД Комарицького СК – Трофименко В.В..

Директор філії КЗ МЦКД Супрунівського СБК- Боровик К.В., художній керівник Мироненко Г.М.,

Директор філії КЗ МЦКД Бобрицького СБК- Ксенженко З.П., художній керівник Кравченко Т.М.,

Директор філії КЗ МЦКД Верхосульського СБК – Журба Л.О., художній керівник Шевченко Т.Г.

Завідувач Комунального закладу «Миколаївська публічна бібліотека» - Шубенко Л.М., бібліотекар 1 категорії –Колмикова А.Г.,бібліотекар філії КЗ МПБ Верхосульська сільська бібліотека –Шкаруба Г,Є., бібліотекар філії КЗ МПБ Бобрицька сільська бібліотека – Ісаєва Т.Ю., бібліотекар філії КЗ МПБ Марківська сільська бібліотека – Швачиш Н.В., бібліотекар філії КЗ МПБ Супрунівська сільська бібліотека – Циганенко Л.М., бібліотекар філії КЗ МПБ Товстянська сільська бібліотека – Штепа Н.В., бібліотекар філії КЗ МПБ Тучненська сільська бібліотека – Шуляк Г.І.

Директор Комунального Закладу Миколаївської селищної ради «Миколаївська дитяча музична школа» - Нефедова О.В., викладачі- Горобець С.А., Ісаєва В.Г., Дмитренко Н.В., Чекменева  Л.Г.. Дойнікова Д.В., Радченко Т.І., настроювач музичних інструментів - Чухліб О.М.

Шановні працівники культури, прийміть щирі побажання, творчої наснаги, успіхів і процвітання, міцного здоров’я і добробуту.

Щира вдячність за вашу благородну, подвижницьку працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Щоденно, наповнюючи  чарівними барвами української пісні, запального танцю серця і душі  наших земляків, ви не даєте  втратити  любов до великого  мистецтва.

Ваш повсякденний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, розвитку народної творчості,  збагачення мистецьких надбань, дарує суспільству радість спілкування.

Нехай  високий професіоналізм,  незгасна енергія  і надалі слугують  розквіту Миколаївки і всієї держави в цілому!

Зі святом Вас!!!

Відділ культури і туризму Миколаївської селищної ради

Фото без описуЗображення ілюстративне, взято  з вільного доступу мережі Інтернет