Дітям придбано тенісні столи

Дата: 04.01.2018 16:26

До Новорічно-Різдвяних свят черговий подарунок отримали діти та спортсмени  смт.Миколаївка та с.Сушилине.

За кошти місцевого бюджету на виконання програми  «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація» були придбані тенісні столи (БК смт.Миколаївка та клуб с.Сушилине).

Вперше у Миколаївській селищній раді напередодні Нового року відбулись змагання з настільного тенісу серед спортсменів 2000 р.н. і молодших «Різдвяний турнір». Змагання були видовищними та емоційними, а учасники продемонстрували технічну і  цікаву гру.

У змаганнях взяли участь 14 учасників, які довели свою майстерність, незламний дух та право боротися  за призові місця.

За результатами турніру перше місце посів Максим Зіль, друге – Віталій Зіль, третє місце  Ярослав Зіль.

Переможець та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.