ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ СПОРТУ, ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, ТРЕНЕРИ, КЕРІВНИКИ СПОРТИВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, СПОРТСМЕНИ, ВСІ, ДЛЯ КОГО ЗАЙНЯТТЯ СПОРТОМ СТАЛО НЕВІД’ЄМНОЮ  ЧАСТИНОЮ  ЖИТТЯ!

Дата: 11.09.2020 11:15

Вітаємо вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!
Миколаївська громада  була і буде багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашого краю.
Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, вчителів фізичної культури, активістів спорту.

Бажаємо всім спортсменам міцного здоров'я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!