Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

«Сумигаз» завершує ремонтні роботи газових мереж в рамках підготовки до опалювального сезону

Дата: 09.09.2020 09:37
Кількість переглядів: 439

У ході підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці АТ «Сумигаз» провели комплексне обстеження 10 тисяч кілометрів газових мереж та обладнання на них, модернізовано більше 100 об’єктів газорозподільної системи Сумщини.

«Компанія стабільно забезпечує підтримання газорозподільної системи в належному стані. Обсяг ремонтних робіт щороку зростає через поступове зношення мереж. Найбільш складні ремонтні роботи ми проводимо в літній період, оскільки іноді виникає необхідність припиняти розподіл газу. Просимо клієнтів ставитись до цього з розумінням, адже йдеться про попереджувальні заходи безаварійної експлуатації газорозподільних систем», - відзначає головний інженер АТ «Сумигаз» Дмитро Сергієнко.

Працівники АТ «Сумигаз» здійснюють комплекс важливих заходів задля надійної та безпечної доставки газу споживачам. Зокрема, газовики провели приладове обстеження тисячі кілометрів газових мереж і обладнання на них, капітальний ремонт 15 засувок, реконструкцію 17 газорегуляторних пунктів, замінили 50 застарілих шафових регуляторних пунктів газу на нові, модернізували й реконструювали кілометр газопроводу, що знаходився в аварійному стані.

Підготовка до опалювального сезону триває протягом усього року відповідно до затверджених газорозподільною компанією Інвестиційної програми та Плану розвитку. Фахівці контролюють наявність пошкоджень, обстежують мережі на предмет витоків газу, здійснюють ремонтні роботи тощо. Газорозподільче підприємство нагадує споживачам про відповідальну підготовку до опалювального сезону, зокрема, необхідність звернутися до спеціалізованих організацій щодо перевірки димарів, вентиляційних каналів, планового обстеження газових приладів та оплатити послуги з розподілу газу.

Більше інформації у відео за посиланням: https://youtu.be/oNAy8UYiNrk


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора