ФУТБОЛ. ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ.  ПЕРШИЙ ХЕТ-ТРИК У СЕЗОНІ

Дата: 07.09.2020 15:51

Черговий виїзний матч першості району для ФК «Миколаївка» з командою «Маяк» виявився доволі прогнозованим і не викликав ніяких побоювань за позитивний результат.

Джерелом успіху гостей виявилася відмінна гра на флангах та в центрі півзахисту, уміння використовувати стандарти, а також дещо авантюрна гра команди «Маяк». Миколаївці розпочали гру рішуче та агресивно, на високих швидкостях, добре комбінували і багато били по воротах. Невдовзі кращий бомбардир команди Олег Петрунін відкрив рахунок. Коли в середині першого тайму Силенко розкішним ударом з 20 метрів зробив рахунок 2:0, стало зрозуміло, що гості свого не віддадуть. Черговий стандарт біля воріт «Маяка» завершився ще одним шедевром від Петруніна – 3:0. Нічого не змінив м’яч у відповідь від команди з Річок-вже було запізно щось спасати.

У другій половині зустрічі команди обмінялися голами, за миколаївців знову відзначився Петрунін. Хет-трик Олега та чергова перемога з рахунком 4:2 залишає теоретичні шанси команді в боротьбі за другу сходинку першості.

Інші матчі ІХ туру завершилися з рахунком:

«Локомотив» (Ворожба) – «Молодь» (Білопілля) – 2:4

«Старт»(Куянівка) – «Сейм-Агросвіт»(Рижівка) –  -:+

Турнірна таблиця після ІХ туру має вигляд:

Місце

І

Р-М

«Молодь» Білопілля

18

«Сейм- Агросвіт» Рижівка

8

16

ФК «Миколаївка»

16

4

«Локомотив» Ворожба

10

«Маяк»  Річки

8

7

6

«Старт» Куянівка

0

Заключний матч першості наша команда проведе на своєму полі 13 вересня  з командою «Локомотив» (Ворожба). Початок гри о 15.00.

Інструктор-методист Микола ДЕМЧЕНКО