СПОРТ. ЛІГА ДВОРОВОГО ФУТБОЛУ

Дата: 27.08.2020 13:35

За ініціативи керівництва ДЮСШ імені М.І.Масалітіна були проведені змагання Ліги дворового футболу до Дня Незалежності України.

Організатори змагань мали головну мету – показати молоді здорову альтернативу проведення дозвілля. Ми хочемо, аби юні жителі Миколаївки проводили свій вільний час не за телефонами та планшетами  чи іншими нехорошими речами, а займалися спортом у компанії однодумців.

Перемогу у цікавих та напружених змаганнях здобула команда «Дніпро», друге місце вибороли юні футболісти «Шахтаря», третє місце в «Динамо».

Кращими гравцями було визнано: в номінації «кращий воротар» - Дмитра Париченка, «кращий гравець» - Максима Кузьменка.

Переможці та призери нагороджені грамотами, кращі гравці отримали пам’ятні медалі.

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО