СПОРТ. ДЮСШ. КОНТРОЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ ЮНИХ ЛИЖНИКІВ

Дата: 03.08.2020 15:21

На базі стрільбища імені МС СРСР М.І.Масалітіна в Миколаївці 31 серпня було проведено контрольне тренування вихованців відділення лижних гонок ДЮСШ імені М.І.Масалітіна напередодні обласних змагань. Юні спортсмени у тренувальному режимі, максимально  наближеному до спортивних змагань, долали відстань 1000 метрів. Незважаючи на статус тренувального забігу, діти максимально викладалися і намагалися показати кращий результат. Цього разу це вдалося: Стефанишиній Вероніці, Євтушенко Євгенії, Губському Артему (тренер Дмитро Ігнатьєв), Тарчі Олександру, Руденко Тетяні (тренер Олександр Сорока), Роденку Максиму (тренер ЗТУ Олена Ігнатьєва).

Миколаївський селищний голова Заслужений тренер України Іван Ігнатьєв по закінченню тренування особисто відмітив та нагородив спортсменів, що мали кращі результати. Тож спільним контрольним тренуванням та його результатами були задоволені наставники юних спортсменів. Та головне, що діти мали можливість позмагатися, і звичайно ж поспілкуватися у дружній та невимушеній атмосфері.

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО