Сумська область, Сумський район

ФУТБОЛ. ПЕРШІСТЬ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ. ІV ТУР. ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ

Дата: 29.07.2020 16:19
Кількість переглядів: 607

У четвертому турі змагань команди ФК «Миколаївка» та «Маяк»(Річки) спромоглися забити разом вісім м’ячів. Господарі розпочали гру без розвідки, агресивно та добре пресували оборону «Маяка». Небезпечно стріляв Журба, розривав оборону Яценко. Така тотальна перевага в першій половині гри мала результатна перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів. Якщо згадати не реалізований Яценком одинадцятиметровий удар, то все могло завершитися розгромом, ще в першому таймі.

По перерві господарі збільшили свою перевагу і на цьому заспокоїлися. Більше нічого небезпечного суперники один одному не запропонували і, здавалося, гра перейшла в режим догравання. Але наприкінці зустрічі гості стрімко активізувалися, скориставшись замінами основного складу ФК «Миколаївка». Небезпечні моменти один за одним вже виникали біля воріт господарів. І гостям вдалося дещо скоротити різницю в рахунку. Сподівалися вони і на  більше, але наші гравці їм не дозволили цього зробити.

Гра завершилася з рахунком 5:3 на користь господарів поля- ФК «Миколаївка».  М’ячі в нашій команді забивали: Артур Яценко, Володимир Журба, Олег Петрунін (2),  Святослав Шкурат.

У турнірній таблиці ми підіймаємося вже на друге поточне місце. У наступному турі 2 серпня на виїзді на нас чекає непоступливий суперник- «Локомотив» (Ворожба)