Привітання до Дня медичного працівника (21 червня 2020 р.)

Дата: 19.06.2020 16:48

Миколаївська селищна рада висловлює найтепліші слова вдячності медичним працівникам, які працюють та проживають на території  Миколаївської об’єднаної територіальної громади. Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними.

І вдень, і вночі Ви завжди поруч, аби встигнути допомогти хворому. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку людей. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Бажаємо Вам не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей.Хай здійснюються всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Вітаємо Вас з професійним святом !

Фото ілюстративне. взято з вільного доступу мережі Інтернет