Привітання від ДЮСШ з Днем останього дзвоника

Дата: 29.05.2020 13:55

Шановні випускники, вчителі, школярі ! Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Бажаємо випускникамм знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.  Вірте в себе, будьте добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для решти школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.

Також запрошуємо вас до ДЮСШ, яка поновлює свою роботу в зв’язку з пом’якшенням карантину з 1 червня.

Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям про свої спортивні досягнення.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника.