Протягом карантину служба зайнятості Сумщини працевлаштувала 3 тисячі 117 осіб

Дата: 15.05.2020 13:36

Карантин – не завада службі зайнятості Сумщини підбирати роботу для безробітних.У період карантину - з 12 березня цього року службою зайнятості працевлаштовані 3 тисячі 117 осіб.

«Спеціалісти філій та центрів зайнятості області, незважаючи на коронавірусний період, дистанційно підбирають для безробітних підходящі для них вакансії, а для роботодавців – кваліфіковані кадри, - говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Коли більшість виробництв, як кажуть, на паузі, за сприяння наших фахівців 3117 чоловік отримали довгоочікувану та бажану роботу».

За словами В.Підлісного, найбільш затребувані сьогодні на ринку праці  нашого регіону, як свідчить база даних, яка формується із заявок роботодавців, водії автотранспортних засобів, лікарі, слюсарі-ремонтники, сантехніки, електрики, трактористи сільськогосподарського виробництва, підсобні робітники.