ПРОТОКОЛ №6 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколаївської селищної ради

Дата: 17.04.2020 12:10

МИКОЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

комісіЯ з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних  ситуацій

бульвар Свободи, 2, смт. Миколаївка, Білопільський район, Сумська область, 41854,

тел.: 97-2-34, факс: 7-16-96, e-mail: zhovtneve_rada@ukr.net

ПРОТОКОЛ №6

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Миколаївської селищної ради

16 квітня 2020 року                                                           смт. Миколаївка

ГОЛОВУВАВ:  Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій -  Ігнатьєв І.А., Миколаївський селищний голова;

Секретар комісії – Філь О.М., головний спеціаліст відділу ЖКГТБ;

ПРИСУТНІ: члени комісії:

Заступник голови комісії – Мельник М.С., заступник селищного голови;

Темченко О.М.  -  начальник відділу ЖКГТБ МСР;

Шоколенко В.М. -  начальник фінансового управління МСР.

Шостак Ю.А. – начальник відділу охорони здоров’я МСР.

Юрченко Н.Б. – начальник відділу стратегічного розвитку та земельних відносин МСР.

Ганжала М.С. – директор КП МСР «Благоустрій»

Запрошені: директор КП МСР «Зеленбуд» Тимченко А.М., начальник Миколаївської МПО Дудкін К.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про посилення заходів із запобігання поширенню на території Миколаївської ОТГ захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

Мельника М.С., заступника голови Миколаївської селищної ради, заступника голови комісії про необхідність вжиття додаткових заходів із запобігання поширенню COVID-19 під час Великодніх свят та поминальних днів.

ВИРІШИЛИ:

1.Довести до відома населення та священнослужителів шляхом розміщення оголошення на офіційному вебсайті селищної ради, розміщення оголошення на інформаційних стендах, об’їзду населених пунктів та відтворенню голосових повідомлень за допомогою гучномовців розміщених на автомобілі  про проведення  богослужіння з 16 по 21 квітня 2020 року та поминальні богослужіння з 26 по 28 квітня 2020 року на території Миколаївської селищної об’єднаної територіальної громади релігійними організаціями без участі громадян у приміщеннях культових будівель і на прилеглих до них територіях.

Термін виконання: до 18.04.2020

Відповідальний: Мельник М.С., Шостак Ю.А, в.о. старости

2. Виготовити та встановити біля входу на кладовища інформаційні таблички, розмістивши на них оголошення про недопущення скупчення людей та загальну інформацію про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін виконання: до 18.04.2020

Відповідальний: Тимченко А.М.

3. Рекомендувати релігійним організаціям:

3.1. провести напередодні Великодня обряд освячення святкових продуктів в мережевих об’єктах торгівлі та за запрошенням громадян за місцем їх проживання на територіях індивідуальної житлової забудови;

Термін виконання: під час Великодніх свят

4. Вжити додаткових заходів (шляхом розміщення інформації на сайті селищної ради, дошках оголошення) щодо обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів з 13 год. 18.04.2020р. до 06 год 21.04.2020р.

Термін виконання: 17.04.2020р.

Відповідальні: Мельник М.С.,

в.о. старост

ІІ. Про заборону спалювання сухої трави, опалого листя, та iнших рослинних залишкiв.

СЛУХАЛИ:

Ганжалу М.С. – директора КП «Благоустрій» Миколаївської селищної ради.

ВИРІШИЛИ:

1. Відділу стратегічного розвитку та земельних відносин Миколаївської селищної ради, виконуючим обов’язки старост перiодично проводити роз'яснювальну роботу серед населення  щодо заборони спалювання сухої трави, опалого листя, iнших рослинних залишків  та передбачену за цi дiї алмiнiстративну вiдповiдальнiсть відповідно до cтатті 771 КУпАП (із змінами).

Термін виконання: в пожежонебезпечний період

Голова комісії                       _________________             І.А. Ігнатьєв

Секретар                                _________________             О.М. Філь