A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Увага! Сумська обласна служба зайнятості перейшла на дистанційну модель обслуговування клієнтів

Дата: 03.04.2020 10:37
Кількість переглядів: 593

Сумська обласна служба зайнятості для запобігання поширенню коронавірусної інфекції запровадила запобіжні дії.

Тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян у центрах зайнятості та філіях. Заяви та звернення приймаються виключно у електронній формі, за допомогою поштового зв’язку чи скриньки для кореспонденції, встановлену у кожному центрі зайнятості та філії Сумського обласного центру зайнятості.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину клієнти відвідуватимуть службу зайнятості не частіше одного разу на 30 календарних днів. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування безробітних інформуватимуть у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.

Співпраця з представниками роботодавців проводиться з використанням дистанційних форм комунікації.

Скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та роботодавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Шукачам роботи рекомендуємо отримати необхідну інформацію з питань зайнятості в режимі онлайн за допомогою офіційних веб-ресурсів державної служби зайнятості: сайт «Єдине соціальне середовище» www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» skills.dcz.gov.ua, «Профорієнтація та розвиток кар’єри» profi.dcz.gov.ua, а також на регіональній сторінці Сумського обласного центру зайнятості sum.dcz.gov.ua та сторінках у соціальній мережі «Фейсбук».

Служба зайнятості працює в штатному режимі. Зв'язок не порушується, робочий процес не зупиняється.

Шановні клієнти служби зайнятості!

Кожен бажаючий може отримати всю необхідну інформацію за телефонами «гарячої лінії»

Більш детальну інформацію ви отримаєте, зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» обласного центру зайнятості (0542) 68 55 19 (понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00 або надіславши запит на ел.адреси: shutko-ludmila@socz.gov.ua, usenko-inna@socz.gov.ua, а також зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» Білопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості (0543)9 26 64.

Ми завжди на зв'язку з вами!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора