СПОРТ.  ШКОЛЯРІ ЗМАГАЛИСЯ З ВИКЛАДАЧАМИ

Дата: 13.03.2020 11:39

Футбольний турнір за участі старшокласників Миколаївської спеціалізованої школи та викладачів школи та ДЮСШ імені М.І.Масалітіна  відбувся 11 березня на шкільному майданчику зі штучним покриттям.

Чотири команди змагалися за олімпійською системою. Загальний підсумок змагань - команда викладачів, якій  допомагали юні футболісти восьмого класу, впевнено перемогла всіх своїх суперників і посіла перше місце.  Друге місце виборола команда 11-х класів, третіми були десятикласники. В свою чергу учні отримали позитивні емоції та хороший досвід гри з досвідченими викладачами.

Цього сонячного та погожого дня майданчик залишали всі з чудовим настроєм. Посмішки на обличчі, активний та здоровий спосіб життя дітей - головний підсумок таких змагань.

Інструктор-методист М.Демченко