МАСЛЯНУ СВЯТКУВАЛИ-НАГОРОДИ  ЗДОБУВАЛИ

Дата: 04.03.2020 14:39

Святкування Масляної-2020 у Миколаївці запамятається для багатьох  не тільки млинцями, варениками та запахом шашлику, але і спортивними розвагами.

Цього дня бажаючі мали змогу проявити себе в змаганнях з армрестлінгу, гирьового спорту, настільного тенісу та дартсу.  У юнаків цього разу інтерес викликали змагання з настільного тенісу та дартсу. Перемогу святкували у настільному тенісі: 1 місце посів Зіль Максим, 2 місце у Тупотілова Олександра, 3 місце виборов Петрин Владислав. У змаганнях з дартсу рівних не було Петрину Владиславу, друге місце у Зіля Ярослава, третє у Зіля Максима.

Змагання з гирьового спорту виграв Бойко Юрій, друге місце посів Купавка Олександр, третє місце в Босенка Сергія.

Армрестлінг викликав інтерес у дорослих та дітей. Перемогу у дорослих святкував Кривонос Артем, другим був  Плетньов Вячеслав, третє місце в Білокоза Романа. Серед юних леді перемогу здобула Ткаченко Катерина, другою стала Квас Анастасія, третє місце виборола  Десятнікова Елона.

Позмагалися, розіграли медалі, отримали задоволення  та підкріпилися смачними млинцями до нових  свят.