ЧЕМПІОНАТ СУМЩИНИ З БІАТЛОНУ

Дата: 19.02.2020 11:33

15-16 лютого на базі ФСТ «Динамо» в урочищі Токарі відбувся чемпіонат області з біатлону серед юніорів на призи срібного призера Олімпійських ігор Олени Петрової.

Участь у змаганнях приймали юні спортсмени нашої громади-вихованці Заслуженого тренера України  Олени Ігнатьєвої. Цього разу  біатлоністи залишилися без призів.

Але без перемог миколаївських спортсменів на змаганнях не обійшлося. Наші земляки, які нині виступають переважно за спортивні товариства м.Суми, порадували вболівальників влучною стрільбою та відмінним ходом.

Серед юнаків брати Денис та Данііл Редьки поділили між собою перше та друге місце  в спринті та гонці переслідування, при цьому кожен здобув по перемозі та виборов срібну нагороду.

Друге місце серед юнаків здобув Богдан Потапенко, третім фінішував  Богдан Борковський.

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо вдалих стартів.