ТЕНІСНИЙ  ТУРНІР   ПАМ’ЯТІ  ГЕРОЇВ  АФГАНЦІВ

Дата: 17.02.2020 17:10

Напередодні  Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав (15 лютого) та чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану, за ініціативи  ДЮСШ  13 лютого відбувся тенісний турнір за участі молоді Миколаївки.

Ми пам’ятаємо, що 150 тисяч українців пройшли через цю страшну війну, понад чотири тисячі наших співвітчизників повернулися інвалідами, більше трьох тисяч загинули. Точна кількість жертв досі не відома. Війна в Афганістані назавжди залишиться болючою раною для українського народу.

Покоління воїнів-афганців знає ціну життя, дружби і єдності, військового обов’язку і честі. Сьогодні, коли Україна опинилася в ситуації зовнішньої військової  агресії, наші ветерани-афганці в перших рядах стали на захист Батьківщини.  Світла пам’ять загиблим. Безмежна вдячність і низький уклін, вам, за мужність і героїзм. Ви залишаєтеся взірцем незламного духу, відданості своїй країні і патріотизму.

Змагання пройшли в напруженій , цікавій спортивній ти видовищній боротьбі.

Перемогу виборов Сергій Акименко,  друге місце посів Валерій Борковський, третє місце в Артема Кривоноса.

Бажаємо міцного здоровя  ветеранам воїнам –афганцям та учасникам змагань.