ТУРНІР З ТХЕКВОНДО «КУБОК ПОЛІССЯ»

Дата: 17.02.2020 15:01

Відкритий турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок Полісся» відбувся  8 лютого в місті Чернігів. Вдало виступили у складі сумської команди «Зірки олімпу» наші земляки Ілля Ревякін та Анастасія Гайворонська- у сумі здобувши третє загальнокомандне місце. У особистих змаганнях у категорії «кадети» Анастасія Гайворонська виборола срібло серед дівчат, бронза цього разу серед юнаків дісталася Іллі Ревякіну.

Та,мабуть, ще запам’ятається цей турнір Анастасії та Іллі теплим прийомом нашого відомого та прославленого спортсмена –земляка  Андрія Дериземлі, а нині начальника управління молоді та спорту Чернігівської міськради. Андрій  Васильович привітав юних спортсменів з вдалим виступом, побажав міцного здоров’я та підкорення нових спортивних вершин Олімпу.