ФУТБОЛ  ПОЗИТИВНО  ВПЛИВАЄ  НА  ЗДОРОВ’Я

Дата: 12.02.2020 08:25

Мабуть, футбол – це єдине заняття, яке ще тримає дітей подалі від планшетів та комп’ютерів, хай навіть і на певний час.

То що ж може дати футбол молодому та юному організму? Найперше мова йде про бігову роботу. Під час гри посилено працює серце, воно активніше перекачує кров до організму. Таке тренування кровоносної системи у майбутньому дозволить уникнути проблем з тиском.

Позитивний вплив футболу поширюється також і на дихальну систему. Легені під час тренування працюють з певним навантаженням, адже мозку потрібно більше кисню під час навантаження. Футболіст пропускає суттєві об’єми повітря через власну грудну клітину, що також позитивно позначається на здоров’ї.

Безумовно, найпопулярніша гра світу дозволить також накачати м’язи на ногах, а це ніколи не буде зайвим для юнака. Варто також пам’ятати, що спорт – це здоров’я, але лише спорт з розумом.

Тож запрошуємо молодь щонеділі об 11 годині на майданчик зі штучним покриттям,  де під наглядом фахівців  приємно відпочити та з користю для організму провести  вільний час.