Про ускладнення погодних умов

Дата: 10.02.2020 16:49

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології в зв’язку з виходом активних атмосферних фронтів циклону з півночі 11-12 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови: вітер 15-20м/с, сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу та хуртовина, на дорогах ожеледиця.

Температура повітря 11 лютого підвищиться вночі від 40 морозу до 1тепла, вдень від 10 морозу до 40 тепла.

Температура повітря 12 лютого вночі від 40 морозу до 10 тепла, вдень від 20морозу до 30 тепла.

З метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов'язані з ускладненням  погодних  умов, мінімізації  їх негативних  наслідків, забезпечити готовність сил цивільного захисту, інформування населення щодо порядку дій у цей період.

При виникненні аварійних  ситуацій на об’єктах господарської діяльності та життєзабезпечення, негайно інформувати обласну державну адміністрацію за тел./факс 63-28-43, та на електронну адресу: uns@sm.gov.ua.

Фото без опису Фото взято з вільного доступу мережі Інтернет, носить ілюстративний характер