ТХЕКВОНДО. ВПЕВНЕНА  ПЕРЕМОГА  ІЛЛІ

Дата: 04.02.2020 11:44

Учень Миколаївської спеціалізованої школи Ілля Ревякін вже декілька років є лідером серед кадетів 2006-2008 р.н.  у змаганнях з тхеквондо WT не тільки в області,  а й за її межами є кращим спортсменом у своїй ваговій категорії.

Тож чергова перемога у V відкритому турнірі  СК «Десятка» (м.Суми, 26.01.2020р.)  для Іллі не була несподіваною, а лише ще одним кроком до омріяної у своєму житті перемоги на чемпіонаті світу.  Ілля наполегливо йде нелегким шляхом спортсмена, часом відмовляючи собі у простих дитячих бажаннях - погратися з однокласниками після уроків, а, можливо, десь і по-хлопячи побешкетувати.  Але Ілля твердо знає, що він повинен бути взірцем для одноліток та оточуючих. Вільний час юного спортсмена кожного дня розписаний по хвилинах. Окрім занять спортом Ілля добре навчається в школі, є відмінником та кращим учнем музичної школи.

Бажаємо Іллі нових спортивних перемог! Здійснити свою мрію! Міцного здоровя   юному спортсмену, батькам та тренерам!