Неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

Дата: 03.02.2020 09:07

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування на території Миколаївської селищної ради

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від  05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» повідомляємо:

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення законодавства про працю, в тому числі за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору визначена ст. 265 КЗпП України, ч. 3 ст. 41 КУпАПУ.

Зображення взято з вільних ресурсів мережі Інтернет, носить ілюстративний характер