Сумська область, Сумський район

СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ. НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Дата: 28.01.2020 09:18
Кількість переглядів: 1566

23 січня в с. Тучному відбулися змагання з настільного тенісу за регламентом проведення спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти. У змаганнях брали участь команди 8 шкіл громади.

У гострому суперництві в цій найпопулярнішій у світі грі, яка розвиває спритність, витривалість, швидкість мислення, юні спортсмени продемонстрували  хороші результати.

Переможцями і призерами стали: у командному заліку- 1 місце команда Марківської ЗОШ (тренер Сорока О.), 2 місце посіли спортсмени Тучненського НВК (тренер Голодний Р.) третіми призерами стали учні Миколаївської спеціалізованої школи (тренер Коломієць С.).

У особистих змаганнях переможцями стали: серед спортсменів 2006-2009 р.н.- 1 місце Зіль Ярослав (Миколаївка), Стефанишина Вероніка (Тучне), 2 місце Нагорний Тимофій (Тучне), Горобець Вікторія (Верхосулка),  3 місце вибороли Лосєв Богдан (Миколаївка). Бевз Вікторія (Луциківка). Серед спортсменів старшої вікової групи- 1 місце Васильченко Владислав (Марківка), Руденко Тетяна (Марківка), 2 місце посіли Карпов Дмитро (Бобрик), Агамян Галина (Луциківка), 3 місце в Зіля Максима (Миколаївка) та Тітаренко Анастасії (Тучне).

Переможці та призери особистих змагань нагороджені медалями та дипломами, команда-переможець командних змагань отримала кубок від відділу освіти Миколаївської селищної ради.