«ЛІГА ДВОРОВОГО ФУТБОЛУ 5х5». ПЕРЕМАГАЄ «СПАРТА»

Дата: 28.01.2020 09:23

26 січня відбулася зимова першість «Ліги дворового футболу 5х5 Миколаївки». До участі в змаганнях долучилися команди: «Олімпік» (Калинівка) та місцеві команди «Спарта» та «Юність».

Всі ігри видалися надзвичайно емоційні та цікаві, гравці команд демонстрували виважену гру та бажання до перемоги.

Та все ж, команді «Спарта» вдалося показати цього дня справді відмінну гру в захисті на нападі. Здолавши по черзі своїх суперників, гравці «Спарти» цілком справедливо виграють  змагання. Переможець осінніх змагань ліги команда «Олімпік» посідає друге місце і третє дістається «Юності».

Кращим гравцем змагань було визнано Новохатського Олега (капітан «Спарти»), який відзначений кубком та дипломом. Гравці команд-призерів були нагороджені дипломами.

Організатор змагань ДЮСШ імені М.І.Масалітіна вдячна командам за участь, дирекції Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів за допомогу у проведенні змагань.

До нових зустрічей на майданчиках «Ліги дворового футболу Миколаївки»!