ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗАМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Дата: 01.11.2019 10:54

Комунальне підприємство Миколаївської селищної ради «Зеленбуд» повідомляє про намір щодо підвищення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ). Підвищення планується у зв’язку з прийняттям постанови Правління Національного банку України «Про вилучення з  готівкового обігу монет дрібних номіналів» від 20.06.2019 року №82. Діючий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів  КП МСР «Зеленбуд» було встановлено рішенням виконавчого комітету Миколаївської селищної  ради від 26.07.2019 № 207, який становив 6 грн. 84 коп. Через відсутність монет дрібних номіналів тариф  на послуги з вивезення твердих побутових відходів  КП МСР «Зеленбуд» буде становити 7 грн.00 коп.

Дякуємо за порозуміння!